curve
08 دی 1401 - 17:17

تردد ۱۶۲ هزار مسافر از پایانه مرزی پرویزخان

کرمانشاه- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از تردد ۱۶۲ هزار مسافر از پایانه مرزی پرویزخان طی ۹ ماهه سال جاری خبر داد.

فریبرز کرمی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: طی ۹ ماهه سال جاری ۱۶۲ هزار و ۷۶۹ مسافر از پایانه مرزی پرویزخان تردد کرده‌اند.

وی افزود: تردد خروجی مسافر ایرانی طی ۹ ماهه سال جاری در پایانه مرزی پرویزخان ۵۵ هزار نفر بوده و تعداد مسافر ایرانی ورودی از این پایانه مرزی پرویزخان ۲۰ هزار و ۲۰۶ نفر بوده است که بیشترین تردد ورودی و خروجی مسافران ایرانی در فروردین ماه سال جاری صورت گرفته است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه با اشاره به تردد مسافر اتباع خارجی از پایانه مرزی پرویزخان، تصریح کرد: ۴۵ هزار و ۹۲۶ مسافر خارجی از پایانه مرزی پرویزخان وارد کشور شده‌اند و تعداد مسافران اتباع خارجی که از پایانه مرزی پرویزخان خارج شده‌اند، ۴۱ هزار و ۶۳۱ نفر است.

کرمی بیان کرد: در پایانه مرزی پرویزخان توقف زمان معنا ندارد و کارکنان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با دستگاه‌های مختلف بدون تعطیلی در این مرز فعالیت می‌کنند و در ایام مختلف سال که سایر دستگاه‌های دولتی از تعطیلات در طول سال بهره مند می‌شوند، پایانه مرزی پرویزخان همچنان فعال است و بدون وقفه به کار خود ادامه می‌دهد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 942454